U prvňáčků v den vysvědčení

Poslední týden v lednu jsme se sešli s našimi prvňáčky hned dvakrát.  První setkání bylo taková  rychlovka.  Paní učitelka Francová potřebovala pomoci s přípravou dárků pro budoucí prvňáčky, kteří se chystali na návštěvu školy ještě před zápisem. Jak se nám společná práce dařila, si můžete prohlédnout na fotografiích.
     31. leden je pro každého školáka významný den, obzvlášť když dostává svoje první vysvědčení. Takovou událost jsme si nemohli ujít, a proto jsme při  rozdávání vysvědčení byli zase spolu. Naši kamarádi byli plni očekávání.  Jaké asi to první vysvědčení bude?  Výborné – samé jedničky, sem tam dvojka. Jsou to šikulky. My jsme si zavzpomínali na to naše vysvědčení v první třídě. Byla na něm pouze jedna velká známka. Naši prvňáčci mají ohodnocený každý předmět. Ve zbytku hodiny nám děti ukázaly, co se již naučily. Jak čtou, počítají, či jak se umí podepsat.  Za odměnu každý dostal od svého kamaráda zaslouženou medaili s velkou jedničkou.
                                                                                                                             Žáci IX. A