Klapzubova jedenáctka     

návštěva divadla Minor v Praze

             

     Dne 30.10 2008 nám paní učitelka Jelínková a paní učitelka Chejnová umožnily, abychom znovu navštívili hlavní město ČR. Jeli jsme vlakem na divadelní představení Klapzubova jedenáctka do divadla Minor. Divadlo se nachází ve Vodičkově ulici a je opravdu krásné. Všude je místo k sezení, je tam čisto a teplo, prostě útulno. Máme spoustu fotek. Měli jsme tam možnost koupit si i nějaký suvenýr.
     Když začalo představení, tak si jistě řada z nás pomyslela: ,,To bude nuda!'' To se ovšem velice spletli! Byla to vážně legrace! V hlavní roli táty Klapzuby se představil Oldřich Navrátil. Je to skvělý herec. Představení bylo o tom, jak si táta udělal ze svých jedenácti synů profesionální fotbalové mužstvo! A pořád vyhrávali. Táta Klapzuba byl přísný a neodpustil nikomu vynechat ani jediný trénink. To maminka Klapzubová byla mírná a své syny rozmazlovala. Najednou ale hochy napadlo, proč vlastně ten fotbal hrajou! Proč je do toho táta nutí! To je opravdu tak chtivý peněz?!
     Nakonec se to vyřešilo. Táta Klapzuba synům vysvětlil, že chce  pro ně hlavně to nejlepší. Chlapci byli rádi, jakého mají otce, a hráli fotbal bez starostí dál! Pak se každý oženil a stal se tatínkem. Pan Klapzuba i paní Klapzubová byli na své potomky pyšní a štěstím div nepraskli.
     Bylo to vážně pěkné představení a taky zábavné. A byla tam i živá hudba. Moc se mi to líbilo a jsem ráda, že jsem jela! A to jistě nejsem sama!
                                                                Veronika Lutrová, 8.B

fotogalerie