Kinderiáda 2010

Kinderiáda, to jsou atletické závody pro děti druhých až pátých tříd základních škol z ČR. Dětem nabízí možnost seznámit se s atletikou a ochutnat atmosféru opravdových závodů.
      Letošní regionální kolo se konalo 5. 10. 2010 v Čáslavi. Zúčastnilo se 32 škol z různých míst regionu. Naše základní škola se umístila na pěkném 21. místě. Za jednotlivé ročníky startovali: 2. ročník: Pavlína Chudomelová, Dominik Mužátko, 3. ročník: Lucie Hurdová, Ondřej Plašil, Nikola Doležálková, 4. ročník: Lukáš Urbach, Jiří Rubeš, Lenka Liberská, 5. ročník: Nikola Mlynková, Richard Šedivý. Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy.
     Zvláštní gratulace patří Pavlíně Chudomelové, která za jednotlivce ve své kategorii obsadila 2. místo v běhu na 60 m s časem 11,09. Blahopřejeme.

Dana Kubešová