Školní kolo recitační soutěže

V úterý 26. února 2019 se ve škole uskutečnilo školní kolo recitační soutěže.

V letošním roce se zúčastnilo 16 dívek od 3. do 9. třídy. V první kategorii byla nejlepší Tereza Štěpánová a Markéta Šulcová. Za druhou kategorii se porotě nejvíce líbila Vendula Lonská. Třetí kategorii letos zastupovala jen Petra Kubešová, ale její výkon byl zase velmi pěkný. Naše nejstarší žáky skvěle zastoupily Adéla Ferusová a Daniela Šonková. Všechny tyto dívky budou naši školu zastupovat v okresním kole v Kutné Hoře. Velký dík patří také paní Poživilové a Kobelové, které přijaly pozvání do funkce porotkyň.
Všem zúčastněným moc děkujeme za příjemný zážitek a postupujícím přejeme hodně štěstí a úspěchů v Kutné Hoře.
                                                                   Mgr. Jaroslava Polgárová