Projektové dny - FAIR PLAY DAYS

Jako každý rok i letos na konci školního roku  proběhl závěrečný projekt žáků 9. ročníku. Všichni pracovali a soutěžili podle pravidel FAIR PLAY.

Jako vzory si tentokrát vzali známé fotbalové kluby SLAVIE, SPARTY, BOHEMIANS, VIKTORIE PLZEŇ, SLOVANU LIBERCE, MLADÉ BOLESLAVI, BANÍKU OSTRAVA A JABLONCE. Týmy byly vytvořeny  napříč  od 5. do 8. ročníku pod vedením deváťáků.  První den strávili žáci vytvářením vlajek, hesel a čelenek na odlišení týmů pro připravené soutěže. Zároveň se žáci otestovali, jaké mají znalosti o českých sportovcích. Při florbalovém turnaji, který proběhl druhý den, všichni dokázali bojovat pod heslem FAIR FLAY. Jako závěrečný bod proběhlo přátelské utkání mezi deváťáky.  Poslední den soutěžily fotbalové týmy pod vedením příslušníků 21. základny taktického letectva z Čáslavi.

Zvládnout některé disciplíny  nebylo vůbec jednoduché, například štafetový běh, střelbu nebo nafukování a skládání raftu. Bylo velké teplo, naštěstí jsme se mohli osvěžit   a odpočívat ve stínu.
Děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili a užili si s námi tři dopoledne plné zábavy a soutěží. Deváťáci prokázali své schopnosti jako lídři týmů mladších spolužáků a osvědčili se jako výborní organizátoři.
                                                                                Mgr.Marie Kupková a Mgr. Václava Nádvorníková

První den                                     Druhý den                                Třetí den