Olympijský víceboj

Sportovní den I. a II. stupně  ZŠ Vrdy se uskutečnil 19.09.2019.

I letos jsme se hned na začátku školního roku aktivně zapojili do projektu „Sazka Olympijský víceboj“, což je největší školní sportovní projekt v České republice. Je určený základním školám a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií, které se mohou s dětmi jednoduše zapojit.
Ve čtvrtek 19.září jsme uspořádali sportovní den pro I. i II. stupeň naší školy. Žáci a žákyně plnili disciplíny „Olympijského diplomu“ a „Odznaku všestrannosti“. Akce se  vydařila, počasí nám přálo.
Dík patří  žákům a žákyním  devátého ročníku za příkladnou pomoc při realizaci sportovního dne.
                                                                                        Garant projektu na škole: Ing. Josef Štainer