Den středoškolákem

Dne 1.11. se 9.třída společně s paní učitelkou Hanou Nesnídalovou a Ivanou Veseckou vydala do Čáslavi na Vyšší odbornou školu, Střední průmyslovou školu a Obchodní akademii Čáslav, aby si vyzkoušela, jaké to je být středoškolákem.

Na škole nás přivítala paní ředitelka Věra Szabová. S námi se projektu zúčastnily další dvě školy: Základní škola Golčův Jeníkov a Základní škola Uhlířské Janovice. Po krátkém proslovu paní ředitelky nás rozdělili do skupin a ujali se nás žáci střední školy. Vedení školy společně s žáky si pro nás připravilo spoustu zajímavých stanovišť. Zkusili jsme si například psaní všemi deseti,  pracovat se systémem CAD. Na každém ze stanovišť nás učitelé ohodnotili body od jedné do pěti. Když jsme všichni prošli stanovišti, sešli jsme se v aule, kde byly body sečteny, a byla vyhlášena nejlepší skupina, která si odnesla i malou odměnu.

Děkujeme VOŠ, SPŠ a OA Čáslav, že nám umožnila si zkusit na vlastní kůži, jaké to je být středoškolákem. Pro všechny z nás to byla nová a velice zajímavá zkušenost.
                                                                                              Ja
n Šindelář, 9.třída                                        

                                Fotogalerie