Barevný den

Ve středu 16.1. se naše škola prostřednictvím 9. A zapojila do projektu Hrdá škola. Jeho součástí byl i Teplákový den, který jsme si náležitě užili. Za 14 dní jsme pokračovali v dalších aktivitách. Ve středu 30.1. naši žáci vytvořili barevné týmy napříč jednotlivými ročníky. V jejich čele stanuli vždy 2 lídři z devátého ročníku, kteří připravili pro své mladší spolužáky spoustu zajímavých činností. Díky  hrám a soutěžím jsme se lépe poznali od prvního ročníku, přes deváťáky až po pedagogické pracovníky. Děkujeme všem žákům 9. ročníku, kteří se aktivně podíleli na přípravě projektu a už se těšíme na další.
                                                                            Mgr.Marie Kupková

Barevný den - aktivity      Barevný den - týmy      Barevný den - koláž