Superhrdinové z komiksů

Ani letos na konci školního roku nechyběl závěrečný projekt žáků 9.ročníku. Letošní projektové dny nás přenesly do komiksů mezi superhrdiny.

Tři červnové dny se po chodbách školy pohybovali ti nejznámější a nejstatečnější bojovníci proti zlu.  První den strávily týmy IRON MANA, SUPERMANA, THORA, KAPITÁNA AMERIKY, DOKTORA STRANGE, FLASHE A SPIDERMANA vytvářením nástěnek, vlajek, triček i dalších předmětů, které jsou pro jejich postavu charakteristické a typické. Všechny skupiny sestavené z žáků 6.-9.tříd se do práce pustily s nadšením a vervou a výsledkem byly zajímavé a kreativní nástěnky, nápaditá trička a vlajky, které v dalších dnech odlišovaly jednotlivé týmy při vzájemných kláních. Druhý den se nesl v duchu vzájemného soutěžení a zápolení. Sportovní den byl plný netradičních disciplín. Všichni se zapojili a dodržovali pravidla fair play, jak se na správné superhrdiny sluší a patří.

Poslední den nás všechny moc pobavil. Každá skupina dostala za úkol vymyslet svého vlastního superhrdinu a pak ho ostatním poutavou formou představit. Fantazii se zde meze nekladly a bylo opravdu na co se dívat. Zajímavé bylo i to, že zde tentokrát měly převahu ženy – superhrdinky. Viděli jsme SUPERWOMAN, HYPNO WOMAN, CHICKEN WOMAN, WATER WOMAN a SNAKE WOMAN. Závěrečné vyhodnocení nebylo už tak podstatné. Pochvalu si zaslouží všichni, kteří se do projektu zapojili a nebáli se třeba si ze sebe udělat i trochu legraci.
                                                                                                          Mgr.Jindra Chejnová

Foto - nástěnky      Foto - týmy      Foto - 1.den         Foto - 2.den          Foto - 3.den

Video:  Scénka 1    Scénka 2    Scénka 3    Scénka 4   Scénka 5    Scénka 6    Scénka 7