Recitační soutěž

Ve čtvrtek 22.2.2018 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže.

Třebaže zrovna probíhala epidemie chřipky, která skolila některé účastníky, soutěžilo celkem 21 žáků. V letošním roce se do soutěže zapojili i tři chlapci.
V prostředí knihovny jsme opět strávili příjemné chvíle, v porotě zasedly paní Machková, Kobelová a Fidlerová.
Kategorii nejmladších nejlépe reprezentovaly Nikol Křížová, Adéla Dolejská a Jolana Polívková. Nejpočetnější zastoupení měly 4.třídy. První místo obsadila Vendula Lonská, na druhém místě byla Lucie Palošová a třetí skončil Lukáš Malina. Ve třetí kategorii předvedla brilantní výkon Petra Kubešová a poslední kategorii reprezentovaly Anežka Francová a Pavlína Chudomelová, obě předvedly skvělé vystoupení a podělily se o první místo.

Naše úspěšné recitátorky budou školu zastupovat i na okresní úrovni v Kutné Hoře. Těšíme se, že i tam předvedou své schopnosti. Za skvělé výkony děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.
                                                                                               Mgr. Jaroslava Polgárová