9.A a prvňáci na návštěvě v psím útulku

Letos jsme se opět zapojili do soutěže Srdce s láskou darované.

Tentokrát jsme se rozhodli náš výrobek věnovat Záchytné stanici pro opuštěné a nalezené psy. V pondělí 11.prosince jsme se proto vypravili do Kutné Hory, abychom osobně navštívili psí útulek a  seznámili se s lidmi, kteří tam pracují. Letos jako žáci devátého ročníku máme patronát nad našimi nejmladšími spolužáky, proto jsme s sebou vzali také prvňáčky, aby se s námi na pejsky podívali a podpořili je. Když jsme jim to oznámili, byli z toho moc nadšení a rozhodli se, že pejskům dovezou nějaké dárky. Ani my jsme nezůstali pozadu. Proto jsme do útulku kromě našeho SRDCE přivezli spoustu dalších věcí -  granule, hračky, vodítka, deky, misky, pamlsky, kapsičky, konzervy.

Dárky i naše SRDCE jsme předali a pak jsme se podívali na pejsky - Žeryka, Amy, Bubáka, Ferdu a Lojzíka, kterého jsme si mohli i vyvenčit.  Zároveň jsme navštívili i zvířecí farmu, která je hned vedle psího útulku, a vyřádili se na dětském hřišti.
Jsme rádi, že jsme se do útulku mohli podívat a že se naše SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ líbilo. Každý, kdo se o opuštěné pejsky stará, musí mít velké srdce a naše SRDCE i naše uznání si určitě zaslouží.
                                                                                                    Mgr.Jindra Chejnová a žáci a žákyně 9.A