Zeměpis v 8.A

V prvním pololetí tohoto školního roku pracovali žáci 8.A na úkolu k předmětovému projektu „Poznáváme zajímavá místa České republiky“.

Cílem projektu je prohloubení zájmu o poznání České republiky. Žáci pracovali dle svého výběru ve skupinách nebo samostatně. Měli možnost vybrat si město nebo místo v ČR, které pak představili svým spolužákům.  Vytvořili jeho model a napsali o něm krátké povídání. Všechny modely jsou opravdu velmi zdařilé a už od listopadu jsou vystaveny na chodbě v přízemí školy. Všichni žáci zvládli zpracování úkolu velmi dobře a zaslouží si pochvalu.

Jen při zpracování textů bych pro příště doporučila lépe pracovat s informačními zdroji a správně citovat použitou literaturu.
                                                 Mgr. Ivana Vesecká