Recitační soutěž

V pondělí 16. 2. 2015 proběhl již třetí ročník recitační soutěže. Naše školní kolo se konalo v příjemném prostředí místní knihovny.

V letošním roce se soutěže zúčastnilo 21 soutěžících od 2. do 9. ročníku, kteří byli rozděleni do čtyř kategorií. V nejmladší kategorii byla nejúspěšnější Petra Kubešová, 2. kategorii vyhrál Martin Kubeš. Mezi soutěžícími 6. a 7. ročníků nejlépe recitovala Pavlína Chudomelová a v nejstarší kategorii obsadila první místo Andrea Klemanová. Porota však letos opravdu neměla snadnou práci, neboť všichni soutěžící byli skvěle připraveni a strávili jsme velmi příjemné dopoledne.
Výše jmenovaní žáci postupují do okresního kola v Kutné Hoře a my jim všem přejeme hodně štěstí.

Mgr. Jaroslava Polgárová

fotogalerie      foto - předávání diplomů