V Gongu a v Muzeu lega

Ve středu 25.3.2015 se žáci 6.A a 8.B sešli, aby mohli jet na výlet do Prahy.

Učitelský doprovod nám poskytly paní učitelka Chejnová a paní učitelka Jelínková. V 7:15 školní autobus, plný nadšených dětí, vyrazil. Cesta se obešla bez problémů, všichni pozorovali krajinu a poslouchali své oblíbené písničky. V Praze nás pan řidič rychle vysadil a my jsme šli směrem k divadlu Gong, naší první zastávce. Zde jsme zhlédli vtipnou divadelní hru Dobrodružství Toma Sawyera od Marka Twaina.
Po představení jsme si koupili lístky na metro, které nás zavezlo až k obchodnímu centru Quadrio, kde nám paní učitelky daly 40 minut na rozchod.

Naše další cesta vedla do Muzea lega. Budova byla plná nejrůznějších známých staveb z lega (Karlův most, Národní muzeum, Eiffelova věž, Tádž Mahal), městeček, interaktivních tlačítek a různých setů stavebnic. Náš výlet skončil na Václavském náměstí po rozchodu na oběd.
Děkujeme, že nám paní učitelka Chejnová a paní učitelka Jelínková umožnily zažít takový krásný den.
Moc se těšíme na další zajímavé výlety!
                                                                                                     Sára Charvátová, žákyně 8. B