Zásah paintballovou kuličkou bolí!

2. - 3.6. jsme vyrazili na dvoudenní pobyt do rekreačního střediska ve Zbraslavicích.

 

Ráno jsme se všichni sešli na nádraží v Čáslavi a společně vyrazili do Kutné Hory, kde jsme museli přestoupit na vlak do Štipoklas. Odtud jsme šli pěšky do samotného areálu. Když jsme se uvelebili ve svých pokojích, hezké počasí nás vyhnalo ven, kde jsme si zahráli plážový volejbal. Po obědě jsme šli na své objednané aktivity. Jako první na kajaky. Byla to velká zábava, a voda dokonce nebyla ani tak studená.

Když jsme se usušili, šli jsme do lesa na paintball. To byla taky velká legrace, i když zásah paintballovou kuličkou není zrovna příjemný. Nakonec jsme to všichni zvládli. Abychom oslavili přežití paintballové přestřelky, šli jsme se vykoupat do rybníka.
Po večeři jsme byli chvíli na pokojích a pak jsme se šli projít po okolí. Když jsme se vrátili z procházky, bylo už šero. Vykoupali jsme se a začali se připravovat na bojovku, především psychicky. Bojovku pro nás připravili pracovníci rekreačního střediska, což jsme nevěděli. Cesta, po které jsme měli jít, byla vyznačená svíčkami a u některých z nich byly různé úkoly. Na prvním stanovišti jsme si měli přečíst příběh, od kterého se ostatní otázky odvíjely. Nejhorší byla cesta lesem, protože tam jsem se bála nejvíc. Každou chvíli někdo na něco bouchal, střílel z paintballové pistole nebo upouštěl plyn z plynové „bomby“. Bylo to velmi dobrodružné.
Ráno po snídani jsme se bleskově sbalili a vyrazili  do Zbraslavic, kde jsme měli rozchod. Odtud jsme se pak vydali zpátky domů.

                                                                                         Pavlína Kufrová, 9.B

                          fotogalerie