Velikonoční tvoření s prvňáky

Naše spolupráce s prvňáčky pokračuje i v roce 2014.

V současné době u nás na škole probíhá projekt Velikonoce. V rámci různých předmětů vytváříme obrázky a výrobky s jarní a velikonoční tematikou. Některé použijeme  na výzdobu školních prostor, ale většina je určena na velikonoční jarmark, který se na naší škole uskuteční 11.dubna.
I žáci prvních tříd se nadšeně zapojili do příprav jarmarku. S některými výrobky si ovšem sami neporadili a potřebovali menší pomoc, a tak jsme nastoupili my, žáci 9.tříd.

„Béčkaři“ se společně pustili do výroby  kudrnatých oveček a jarních květin z papírových ruliček.  „Áčkaři“ zase vyráběli kuřátka a  zajíčky z papíru a vlny.  Práce nám šla od ruky, jako vždy jsme se s našimi malými kamarády zasmáli, řekli jsme si, co je nového, ale při tom jsme samozřejmě pilně pracovali.  Na výsledky našeho snažení se můžete podívat ve fotogalerii.
Projekt pokračuje i po jarních prázdninách, a proto naše setkání nad zajíčky, kuřátky a vajíčky určitě nebylo poslední.
                                                                                   Žáci a žákyně 9.tříd

foto A         foto B