Fyziky se nebojíme

Fyzika byla zatím pro „páťáky“ jen jedním z vyjmenovaných slov.

Věděli, že tento předmět přibude do jejich rozvrhu v 6. třídě, ale většina dosud netušila, o čem se v těchto hodinách budou učit, možná měli někteří i trochu strach a obavy, co je čeká.  A teď je to už jinak….
11. června připravili žáci 9. tříd s paní učitelkou Kupkovou pro své mladší spolužáky dvě vyučovací hodiny fyziky, které byly nejen velmi poučné, ale i zábavné. Kluci a holky z 5. tříd zjistili, že fyzika není žádná cizí a nepřátelská věda, ale že jim odhalí různá tajemství přírody, že díky fyzice pochopí, jak a proč funguje svět, ve kterém žijí.

A všichni už vědí, že není třeba se nového předmětu bát ( a mnozí se na něj dokonce těší).
                                                                                    Jarmila Pavouková