V botanické zahradě

V úterý 6. 5. 2014 jsme se vydali do Botanické zahrady v Praze.
Rozdělili jsme se do dvou skupin.

Osmáci  si prošli krásnou jarní botanickou zahradu a mezitím se sedmáci zúčastnili tropickém skleníku Fata Morgána  výukového programu o tropických motýlech. Dozvěděli se mnoho zajímavých informací nejen o vývoji motýlů, ale i o jejich promyšlené taktice přežit. Celý program byl velmi pěkně připraven. Škoda jen, že místy vázla organizace a ve skleníku bylo příliš mnoho skupin najednou, že některé děti byly neukázněné a motýly chytaly. Potom jsme se obě skupiny vyměnily, abychom si mohli sdělit dojmy a zážitky.

Spojili jsme tedy příjemné s poučením. Na zpáteční cestě jsme se zastavili na občerstvení v KFC a tím zakončili prima výlet.
                                                                    Žáci 7.A a 8. ročníku

foto 7.A             foto 8.třída