"ZOO v šatně"

Nový školní rok připravil žákům ZŠ Vrdy překvapení v podobě nových šaten.

Aby však byly šatny veselejší a pestřejší, byla vyhlášena výtvarná soutěž „ZOO V ŠATNĚ“. Žáci malovali v průběhu měsíce září v rámci výtvarné výchovy libovolnou technikou jakékoliv zvíře. Učitelé poté hlasovali a bodovali jednotlivé obrázky a neměli to vskutku snadné. Nádherných obrázků bylo opravdu mnoho. Přesto se pouze patnáct výkresů umístilo v těch nejprestižnějších příčkách a nyní je můžeme vidět zatavené na panelech v prostorech šaten.

Naši žáci však vytvořili mnoho výkresů, které stojí za ukázku, proto budou některé z nich dále použity na vyzdobení prostor školy. Všem nadaným malířům a výtvarníkům gratulujeme a jsme rádi, že můžeme jejich talent pozorovat denně při procházení naší školou.
                                                                                     Mgr. Dita Štolfová