Noc ve škole

Strávit noc ve škole se nestává často, tak jsme se všichni nemohli dočkat,
až přijde očekávaná chvíle.

A jaké to bylo? Sešli jsme se kolem 18. hodiny. Počasí nám bohužel nepřálo. Nejdříve jsme si pořádně zařádili v tělocvičně. Hráli jsme vybíjenou, fotbal a další zábavné hry. Protože přestalo pršet, mohli jsme si opékat buřty i hrát vybíjenou na venkovním hřišti. Byla zima, tak jsme raději šli do školy. Nejdříve jsme si společně zazpívali při kytaře a potom vyrazili na noční bojovku po škole. Projít školu večer bylo pro některé z nás nadlidský úkol.

Nakonec jsme tedy chodili po dvojicích nebo po trojicích, ale objevilo se i pár jedinců, kteří měli odvahu jít sami a vyzkoušet svůj strach. Hledali jsme písmena, ze kterých jsme měli složit text. Žádný z nás nebyl úspěšný na 100%, ale alespoň část textu jsme dali dohromady všichni. Kdo se chtěl bát ještě více, mohl se dívat na strašidelný film, ostatní si hráli společenské hry.  Vůbec se nám nechtělo spát, někteří usínali dlouho po půlnoci. Ráno jsme brzo vstali a společně posnídali bublaninu, kterou jsme si den předem společně upekli, a popili čaj. Těšíme se na další společné zážitky a nová dobrodružství.
                                                                         Žáci VII. třídy