Kluci z naší školy to sehráli na jedničku!

Pěkného úspěchu dosáhli kluci z osmiček a devítky v  minifotbalu kategorie IV, soutěže pořádné AŠSK (Asociace školních sportovních klubů).

Nejdříve vyhráli  oblastní kolo  v  Žehušicích, kterého se zúčastnily čtyři týmy základních škol (Žehušice, Vrdy, Potěhy a Nové Dvory).
Jako vítězové postoupili do okresního kola, kde na ně čekaly ambiciózní týmy z Kutné Hory -  Gymnázium  Jiřího Ortena,  ZŠ Masarykova a dále studenti Gymnázia Čáslav a ZŠ Kácov. Kluci nedali nikomu šanci a bez jediného zaváhání si razili cestu k dalšímu postupu.  Podařilo se!
Počátkem  června  je čeká pořádná bitva v krajském kole.  Za všechny příznivce přeji  v dalším boji hodně úspěchů.
                                                              J. Stýblo

fotogalerie + diplom

Fotogalerie obsahuje i družstvo mladších žáků, kteří se zúčastnili turnaje v kategorii III 23.04.2013.