9.B v muzeu LEGA

Dne 4.12. jsme se vydali vlakem do Prahy. Cesta trvala 3 hodiny, protože na trati byly závady.

V muzeu Lega se nám nejvíc líbil Karlův most, byl 5 metrů dlouhý. Nikdy nás ani ve snu nenapadlo, co se dá z kostiček postavit. V muzeu se nám  moc líbilo.
Dále jsme šli na Staroměstské náměstí, kde nás zaujala vánoční výzdoba včetně velkého vánočního stromu. Pak jsme dostali rozchod. A jelikož každý stánek voněl něčím jiným, zvědavost nás provedla celým náměstím. To bylo moc hezké, ale víc se nám líbilo na Václavském náměstí. Skoro všichni šli do KFC a McDonald´s!

Nikdo nejel domů s prázdnou. Každý si koupil nějaký suvenýr.
                                                                  Žáci a žákyně 9.B